KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13491129
nr 1349 1129
Färgetsning
Peter Johansson, Rådjur. Signerad, numrerad 14/17, oramat löst blad, 31x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:59:18
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr